Jump to content
  • Cerere Helper

Recommended Posts

Pro, esti de treaba cu playerii, social,  activitv si serios . Nu te-am vazut jignind/injurand niciodata.

Posted (edited)

Referitor la asta,scuzele mele, m-am amuzat pe faza de la acel cutit deoarece scrie "ursus" si nu "urus" dar nu cred ca aceea poate fi numita o injuratura(nu a fost adresata unui player, nu a avut ca scop jignirea cuiva/a unui lucru legat de server)

Edited by Godlike

Pro, atitudinea ta nu este una care lasa de dorit. In legatura cu eveniment de mai sus nu pot sa zic ca ai injurat sau ceva de genul. "coaie" (din parerea mea) nu este o insulta pentru care cineva sa se ofenseze. 

7 hours ago, Dau 3D si plec HD said:

Contra,deoarece te-am vazut injurand si parerea mea este ca ar trebui sa iti schimbi comportamentul si sa nu mai injuri chiar daca nu este niciun admin pe server. Peace✌

20210625_103401.jpg

6 hours ago, Godlike said:

Referitor la asta,scuzele mele, m-am amuzat pe faza de la acel cutit deoarece scrie "ursus" si nu "urus" dar nu cred ca aceea poate fi numita o injuratura(nu a fost adresata unui player, nu a avut ca scop jignirea cuiva/a unui lucru legat de server)

Nu pot fi de acord nici cu @Dau 3D si plec HD și nici cu tine @Godlike. Nu se poate lua nici ca înjurătură, dar nici ca un limbaj neapărat ok. Atât ca player cât și ca admin trebuie să fii respectuos și să le vorbești tuturor în limita bunului simț. Lumea se poate simți ofensată de cuvinte de genul iar respectul între playeri este obligatoriu, indiferent dacă ești player cu sau fără accese (admin adică). Încă o dată, nu o vedem ca pe o problemă, în schimb preferăm să nu existe genul de „apelative” pe chat. 

Îți vom accepta cererea de helper dar doar cu promisiunea ta că vei avea grijă și te vei comporta respectuos în orice fel de situație. 

Dacă ești de acord te aștept cu un add pe discord MAD#7777 și discutăm acolo mai departe.

T/C

• MAD locked this topic
    Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

Board Life Status

Board startup date: December 12, 2020 14:00:56
    • Create New...