Jump to content
  • Cerere Helper-xVicenzo

Recommended Posts

• Nick:xVicenzo
    • Link ore (gametracker):https://www.gametracker.com/server_info/188.212.100.232:27015/top_players/?query=xVicenzo
    • Steam ON/OFF:Off
    • Vârstă:15
    • Cuvântul cheie: Cuvant cheie corect
    • Ești dispus să participi voice la ședințele de pe Discord?:da
    • Cunoști comenzile AMXX?:nu,nu le cunosc dar le pot invata,de la orez cu lapte-Godlike si am mai multi prieteni de pe server,care ma pot invata
    • Cât timp petreci pe CS zilnic?:1-2,chiar si mai multe,depinde de timpul pe care il am
    • Ai citit regulamentul ?:DA
    • Ultima cerere (dacă există):Nu
    Edited by Qazzy
    Cuvant cheie corect

Pro. Nu faci probleme, esti de treaba si nu vorbesti ca la usa cortului. Comenzile le poti invata, nu e problema.

Pro. Esti de treaba , nu injuri , activitatea este ok iar comenzile sunt foarte usor de invatat , in 2 3 zile le vei stii pe majoritatea.

Contra:Din păcate esti un copil foarte încăpățânat nu asculti adminii,mereu când intru pe server te văd că esti toxic și comentezi foarte mult în fața adminilor.

Salut, @xVicenzo

Din păcate, din perspectiva mea, nu te văd a fi un admin potrivit pentru staff-ul nostru. Pe lângă lipsa de experiență și cunoaștere a comenzilor, comportamentul tău, limbajul și felul în care reacționezi, mi-au creat o anumită părere despre tine. Nu zic că e ceva rău, din contra, este foarte normal să fii așa la vârsta ta. Unii poate se comportau mult mai pueril la vârsta asta, însă nu ducem neapărat o lipsă de staff în momentul de față încât să putem fi puțin mai „toleranți” legat de aplicările pentru staff. Fă-ți un pic de research, încearcă să-ți pui bazele a ceea ce înseamnă să fii admin pe un server, în ceea ce înseamnă să gestionezi situații complicate și mai puțin complicate și în general tot ce înseamnă „duty-ul” de admin. Dacă ești interesat și vrei să faci asta, a făcut Qazzy niște topicuri legate de comenzi  în [CSGO] - Informații generale. Te vor ajuta.

Cerere helper respinsă, T/C.

• MAD locked this topic
    Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

Board Life Status

Board startup date: December 12, 2020 14:00:56
    • Create New...