Jump to content
  • [Campanie] Aplică pentru grad

Recommended Posts

Căutăm următoarele persoane care vor să aplice pentru: Designer și Moderator! Pentru a depune o cerere trebuie să lăsați un comentariu în acest topic complentând modelul de mai jos și respectând cerințele ! Succes tuturor !

• Nume:
    • Vârstă:
    • Gradul pentru care aplici ?:
    • Motiv:
    • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:
    • Categorie de moderat:
    • Fă-ți o descriere în câteva rânduri:

Cerințe:

• Trebuie să aveți minim 15/16 ani pentru a putea aplica.
    • Minim 17 posturi pe forum.
    • Să mențină activitatea în categoria pe care o moderează.
    • Să asigure bunul demers al forumului și să penalizeze off topic și post hunt.

• 4 weeks later...

Nume:CosminNazzy
    Vârstă:14 in octombrie pe 14 fac  15
    Gradul pentru care aplici ?: helper
    Motiv:as vrea sa ajut comunitatea in modu de a face cat mai populata si sa vin cu idei mai noi
    Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:
    Categorie de moderat: eu as vrea pe discord dar daca nu poate pe zona de gaming/it 
    Fă-ți o descriere în câteva rânduri:salut ma numesc cosmin si am 14 ani sunt o persoana noua pe comunitate imi place foarte mult sa incep sa programez diferite chesti jocurile mele preferate is minecraft samp csgo/cs1.6

1 hour ago, CosminNazzy said:

Nume:CosminNazzy
    Vârstă:14 in octombrie pe 14 fac  15
    Gradul pentru care aplici ?: helper
    Motiv:as vrea sa ajut comunitatea in modu de a face cat mai populata si sa vin cu idei mai noi
    Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:
    Categorie de moderat: eu as vrea pe discord dar daca nu poate pe zona de gaming/it 
    Fă-ți o descriere în câteva rânduri:salut ma numesc cosmin si am 14 ani sunt o persoana noua pe comunitate imi place foarte mult sa incep sa programez diferite chesti jocurile mele preferate is minecraft samp csgo/cs1.6

Salut, @CosminNazzy!
    Se poate aplica doar pentru gradele de Designer si Moderator. Pentru discord nu se recruteaza. Daca doresti gradul de Moderator te rog sa-mi lasi un PM.

• 4 weeks later...
    • Nume:Stefan
    • Vârstă:12 fac 13 in decembrie pe 19 (MERIT O SANSA!)
    • Gradul pentru care aplici ?:helper in teste
    • Motiv:Vreau sa ajut oamenii+comunitatea si sa facem ceva sa nu mai existe hackeri
    • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:2 3 ore
    • Categorie de moderat:eu as vrea pe discord dar daca nu poate pe zona de gaming/it 
    • Fă-ți o descriere în câteva rânduri:Salut!Ma numesc Stefan am 12 ani sunt din judetul Constanta stau la tara si imi place sa ies seara cu prietenii sa jucam fotball,etc si sa ma joc cs 1.6/cs go/ark survival evolved/minecraft si sa stau mereu relaxat vreo 3 ore si ceva

8 minutes ago, StefRo said:
    • Nume:Stefan
    • Vârstă:12 fac 13 in decembrie pe 19 (MERIT O SANSA!)
    • Gradul pentru care aplici ?:helper in teste
    • Motiv:Vreau sa ajut oamenii+comunitatea si sa facem ceva sa nu mai existe hackeri
    • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:2 3 ore
    • Categorie de moderat:eu as vrea pe discord dar daca nu poate pe zona de gaming/it 
    • Fă-ți o descriere în câteva rânduri:Salut!Ma numesc Stefan am 12 ani sunt din judetul Constanta stau la tara si imi place sa ies seara cu prietenii sa jucam fotball,etc si sa ma joc cs 1.6/cs go/ark survival evolved/minecraft si sa stau mereu relaxat vreo 3 ore si ceva

Respins. Nu ai vârsta necesară. 

• Sad 1